Windows 8.1 Pro Update 3 - Ofis 2016 - 64 Bit Türkçe » Hızlı Linkin Tek Adresi !!!
Windows 8.1 Pro Update 3 - Ofis 2016 - 64 Bit Türkçe
  • 0
Kategori: İşletim Sistemleri / Windows-81 | Tarih: 3-08-2016, 10:33 | Ekleyen: İndirjen | 1533 / 4
Bu Konunun Yazıcı Sürümü

C++ paketi, denetim masası eklentileri ve stardock harici 3. parti program içermez. Directx 10 dosyaları entegredir.
Boyutu sebebiyle kısa sürede kurululur. Bilen bilir, özellikle ofis paketi falan kurmak zaman alır
Temmuz 2016 güncellemelerini içerir. 2 Ağustos 2016 tarihi ile 3 güncelleme bulur ve onları yükler.
Ofis 2016 için 82, Windows 8.1 için 250 güncelleme sisteme dahildir.
Ofis 2016 nın Word Excel Powerpoint Outlook sürümlerini içerir.
Çok az bileşen silinmiştir. Onedrive, Defender ve metro uygulamaları, winsx backup silinmiştir (mağaza duruyor)
Windows 10 ile alakalı güncellemeler eklenmemiştir, güncellemelerde de gözükmez.
UEFI kurulup kurulmadığını bilmediğim için direk UEFI yoktur diyorum.
En şaşırtıcı yanı ise boyutu. ESD sıkıştırma yapılmıştır.İso boyutu 3,37GB Kurulu hali ise sadece 10,5 GB civarı alan kaplar.
Oto aktivasyon yoktur. Kullanıcıya bıraktım.Dilerse masaüstündeki programla aktive edebilir.
Netframework 3.5 aktif gelir. Masaüstü başlat çubuğu olarak stardock eklenmiştir.
Tamamen katılımsızdır. Key girmekle falan uğraşmazsınız. Masaüstü simgeleri aktif gelir. Administrator olarak oturum açar.
Sistemin hazırlanmasında Dism++, Wintoolkit, Easysysprep gibi programlardan faydalanılmıştır. Herhangi bir yerinde reklam bulunmamaktadır.

İso boyutu: 3,37 GB
şifresiz ve Reklamsızdır.

İndirmeye Başla!

Windows 8.1 Pro Update 3 - Ofis 2016 - 64 Bit Türkçe Makalesini Turbobit İle Hızlı İndir

Değerli Ziyeretçimiz, Sitemize Hoşgeldiniz. Şuanda Sitemizde Kayıtsız Olarak Gezinmektesiniz.
Sitemizdeki Konuları Görmek İçin Buradan Kayıt Olabilirsiniz. Kayıt İşlemi 30 Saniyeden Fazla Sürmemektedir.
  Google'den Gelenler:
Bu haberi Suanda Okuyan hic uye Yok ! , Ziyaretci olarak siz okuyorsunuz.
#4 | Yazan: İndirjen | Son Ziyaret: 6 Ocak 2017 13:30
Alıntı: kochisarelleri
link açılmıyor yardım edermisiniz

başka Link eklerseniz sevinirim

Link Güncellendi. Bol İndirmeler..

İsim: Semih
Durum: Şuan Offline
Statü: S.Moderator
Konu Sayısı: 1480
Yorum Sayısı: 47
#3 | Yazan: kochisarelleri | Son Ziyaret: 3 Ocak 2017 13:35
link açılmıyor yardım edermisiniz

başka Link eklerseniz sevinirim

İsim:
Statü: Üye
Yorum Sayısı: 2
#2 | Yazan: İndirjen | Son Ziyaret: 4 Kasım 2016 13:11
Alıntı: HASAN CAKİR
bende hiç bir link açılmıyor nedense

Link Güncellendi.

İsim: Semih
Statü: S.Moderator
Konu Sayısı: 1480
Yorum Sayısı: 47
#1 | Yazan: HASAN CAKİR | Son Ziyaret: 3 Kasım 2016 20:03
bende hiç bir link açılmıyor nedense

İsim:
Durum:
Statü: Ziyaretçi
Yorum Sayısı: 0
Ad-Soyad:
E-Posta:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Resim Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kod: Kodu Güncelle
Kodu Girin:
Döllenmeden doğuma kadar bir bebeğin ağırlığının 5 milyon kat arttığını,
Kayit Ol! Şifremi Unuttum?

Kullanıcılar :

Arama Motorları : Crawl Bot, Yandex Bot, Google Bot

Şuan Sitede 0 kullanıcı, 3 arama motoru, 41 ziyaretçi ile toplamda 44 kullanıcı bulunmaktadır.
Makale: 43861 (+10)
Yorum: 17066
Kullanıcı: 106284 (+4)
Son Kayıt Olan Kullanıcı: AddieReinke2