AVCWare Video Editor 2.1.1.0901 » Hızlı Linkin Tek Adresi !!!
AVCWare Video Editor 2.1.1.0901
  • 100
Kategori: Programlar / Full Programlar | Tarih: 25-03-2018, 18:09 | Ekleyen: İndirjen | 626 / 1
Bu Konunun Yazıcı SürümüAVCWare Video Editor 2.1.1.0901

Tüm bileşenler aynı enkoderlere güvenir, bu da giriş ve çıkış dosyalarının desteklenen etkileyici dosya türlerinden faydalanır. Gibi 3GP, 3G2, ASF, AVI, DV, DIF, VOB, FLV, M2TS, MTS, M4V, SWF, MKV, MJPG, CDA, MJPEG, MOD, MPEG, MPEG, MP4, MPA, gibi videoları işleyebilir DAT, TS ve daha fazlası. Aynısı, hedef cihaza göre seçmenizi sağlayan organize bir menü ile veya kalite ayarlarını tamamen özelleştirmek için seçenekle çıktı için de geçerlidir.

Birden çok videoyu bölme, kesme veya birleştirme
Düzgün bir avantaj, dosyaları hazır hale getirmek için dosyaları belirli bir düzenleyicide doğrudan sürükleyebilmenizdir. Marangoz bileşeni, çok sayıda seçenek ile donatılmamışken, klipsler arasında solma geçişi dışında herhangi bir etki bulamazsınız. Tek yapmanız gereken, ilgilendiğiniz video dosyalarını, görünmelerini istediğiniz formata eklemek, formatı seçmek ve uygulamanın bitmesini beklemek.

Ayırıcı, seçtiğiniz bir videoyu birden çok bitte kesebilir. İyileştirme kaydırıcısındaki ayrık noktaları manuel olarak seçmek veya uygulamanın zaman aralığını, maksimum boyutu veya belirli parça sayısını seçerek yapmasına izin vermek gibi iyi bir yöntem çeşitliliği burada kullanılabilir.

Son olarak, entegre kesici, ayırıcı bileşenine benzer, ancak tüm videoyu sürekli olarak bölmek yerine, diğer parçalarda bulunan çok sayıda parçayı da seçebilirsiniz. Parçaların tanımlanması ya ilerleme kaydırıcısında başlangıç ​​ve bitiş noktaları ayarlanarak ya da her bileşen için zaman değerlerinin manuel olarak yazılmasıyla yapılır.

Sonuç olarak
Her şey düşünüldüğünde, AVCWare Video Editör'ün videoları çok az çaba harcayarak birleştirmeye, bölmeye ya da kesmeye ve video düzenleme ile ilgili hemen hemen hiç bilgiye sahip olmayan bir dizi faydalı araç oluşturduğunu söyleyebiliriz. Desteklenen dosya formatları etkileyici değildir, ancak en azından temel filtreler veya video renk yönetimi seçenekleri kullanmış olabilir.

AVCWare Video Editor 2.1.1.0901

AVCWare Video Editor 2.1.1.0901

AVCWare Video Editor 2.1.1.0901 Makalesini Turbobit İle Hızlı İndir


Değerli Ziyeretçimiz, Sitemize Hoşgeldiniz. Şuanda Sitemizde Kayıtsız Olarak Gezinmektesiniz.
Sitemizdeki Konuları Görmek İçin Buradan Kayıt Olabilirsiniz. Kayıt İşlemi 30 Saniyeden Fazla Sürmemektedir.
  Google'den Gelenler:
Bu haberi Suanda Okuyan hic uye Yok ! , Ziyaretci olarak siz okuyorsunuz.
#1 | Yazan: turk_eros | Son Ziyaret: 27 Mart 2018 11:42
Link de sorun var indirmeye geçmiyor
yusufdj Bunu begendi.


İsim:
Durum: Şuan Offline
Statü: Üye
Şehir:
Konu Sayısı: 0
Yorum Sayısı: 11
Ad-Soyad:
E-Posta:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Resim Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Resimde gösterilen kelimeyi girin:
Gülmek için 17, kaşlarımızı çatmak için 42 kasımızın çalışması gerektiğini,
Kayit Ol! Şifremi Unuttum?

Kullanıcılar :

Arama Motorları : Crawl Bot, Google Bot, Yandex Bot

Şuan Sitede 0 kullanıcı, 3 arama motoru, 96 ziyaretçi ile toplamda 99 kullanıcı bulunmaktadır.
Makale: 46870 (+5)
Yorum: 17070
Kullanıcı: 108285 (+0)
Son Kayıt Olan Kullanıcı: ubililev